Ota Bubeníček - Podzim

Nejdelší strana: 68 cm

Olej na kartonu, 38x59 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96551. Podzim
Dražba ukončena:29.06.2023 20:06:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč