Ota Bubeníček - Podzimní nálada

Kresba uhlem, 40x29 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček 98. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

48115. Podzimní nálada
Dražba ukončena:17.09.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč