Ota Bubeníček - Snopy na poli

Olej na kartonu, 40x49 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

15002. Snopy na poli
Dražba ukončena:30.11.2017 22:05:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč