Ota Bubeníček

12211. Stará Valcha v Mladé Vožici

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám, zaskleno.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 14 000 Kč