Ota Bubeníček - Stavení na kraji lesa

Olej na kartonu, 35x51 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99135. Stavení na kraji lesa
Dražba ukončena:26.07.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč