Ota Bubeníček - Stromy v krajině

Olej na plátně, 47x61 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

67225. Stromy v krajině
Dražba ukončena:27.10.2021 22:10:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč