Ota Bubeníček - U statku

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rám.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

28829. U statku
Dražba ukončena:27.02.2019 19:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč