Ota Bubeníček - Vesnička za řekou

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Signatura autorsky doplněna.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

15739. Vesnička za řekou
Dražba ukončena:25.01.2018 20:31:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč