Ota Bubeníček - Víska

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

47240. Víska
Dražba ukončena:29.07.2020 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč