Ota Bubeníček - Vožická zima

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Signováno i vzadu O. Bubeníček.

Nejdelší strana: 118 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem velký formát doporučujeme
106905. Vožická zima
Dražba ukončena:13.12.2023 20:11:59
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč