Ota Bubeníček - Cestou do Vsetína

Olej na plátně fixováném na kartonu, 26x19 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93028. Cestou do Vsetína
Dražba ukončena:26.04.2023 21:17:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč