Ota Bubeníček - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
106956. Výhled do kraje
Dražba ukončena:13.12.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč