Ota Bubeníček

63451. Vyorané pole za dědinou

popis: Olej na kartonu, 38x59 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:44:23

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč