Ota Bubeníček - Z píseckých lesů při zapadajícím slunci

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček 20. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton zvlněn. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

21509. Z píseckých lesů při zapadajícím slunci
Dražba ukončena:28.06.2018 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč