Ota Bubeníček - Za chalupou

Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo bylo odborně zrestaurováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
106947. Za chalupou
Dražba ukončena:13.12.2023 20:50:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč