Ota Bubeníček - Zima u chalup

Olej na kartonu, 28x32 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96467. Zima u chalup
Dražba ukončena:28.06.2023 22:05:19
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč