Ota Bubeníček - Zima v horách

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček 20, rám, zaskleno.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

10943. Zima v horách
Dražba ukončena:01.06.2017 22:27:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:13 000 Kč