Ota Bubeníček - Zima v horách

Olej na kartonu, 27x33 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček 19, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

13502. Zima v horách
Dražba ukončena:25.10.2017 19:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč