Oskar Seifarth - Podhorská louka

Olej na překližce, 43x53 cm, signováno O. Seifarth, rám.

1884, Praha

3512. Podhorská louka
Dražba ukončena:27.01.2016 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč