Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Linoryt, 15x12 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, pasparta, zaskleno.

1919,1996
Žák C. Boudy, O. Blažíčka a K. Pokorného. Volná i užitá tvorba poetizujícího výrazu s významnou rolí barvy je tematicky zaměřena na přírodu a její detail.

1146. Dívka s ptáčkem
Dražba ukončena:02.06.2014 20:17:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč