Ota Janeček - Hlava z profilu

Litografie,10x9,5 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole z desky a pod litografií a datováno 1945.

710. Hlava z profilu
Dražba ukončena:27.11.2013 20:58:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč