Ota Janeček - Ležící dívčí akt

Kresba, 23x40 cm, signováno vpravo dole Janeček 43, rám, pasparta, zaskleno.

1919, Pardubičky - 1996, Praha

Pozn.: Papír mírně poškozen.

3022. Ležící dívčí akt
Dražba ukončena:01.10.2015 22:05:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč