Ota Janeček - Akt

Litografie, 15x8 cm, signováno vpravo dole Ota Janeček, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

13022. Akt
Dražba ukončena:11.10.2017 21:52:15
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 400 Kč