Ota Janeček

52387. Akt dívky

popis: Linoryt, 16x12 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1982. Pasparta, sklo.

pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 22:17:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč