Ota Janeček - Akt dívky

Linoryt, 16x12 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1982. Pasparta, sklo.

pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

52387. Akt dívky
Dražba ukončena:11.11.2020 22:17:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč