Ota Janeček - Diptych Oty Janečka

Litografie,

Nejdelší strana: 36 cm

2x 15x10 cm. Signováno v tisku i tužkou Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

99872. Diptych Oty Janečka
Dražba ukončena:30.07.2023 21:47:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč