Ota Janeček - Dívčí akt s nataženou rukou

Litografie kolorovaná pastelem, 20x16 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

23824. Dívčí akt s nataženou rukou
Dražba ukončena:01.11.2018 19:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč