Ota Janeček

46864. Dívčí akt se zdviženou rukou

popis: Litografie a pastel, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1987. Volný list.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč