Ota Janeček - Dívčí půlakt s rukama za hlavou

Litografie, 41x27 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

47510. Dívčí půlakt s rukama za hlavou
Dražba ukončena:30.07.2020 21:02:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč