Ota Janeček - Dívka

Litografie kolorovaná pastelem, 21x14 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ota Janeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
100261. Dívka
Dražba ukončena:30.08.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč