Ota Janeček - Dívka s ptáčkem na rameni

Litografie, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

153615. Dívka s ptáčkem na rameni
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč