Ota Janeček - Ex libris E.B.

Litografie 35/100, 13x9 cm, signováno vpravo dole Ota Janeček

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

12860. Ex libris E.B.
Dražba ukončena:11.10.2017 18:51:03
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč