Ota Janeček

56778. Krajina u Jestřebí

popis: Lept, 15x24 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 700 Kč