Ota Janeček - Ležící akt

Litografie 43/90, 19x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Rám, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

47082. Ležící akt
Dražba ukončena:15.07.2020 22:51:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč