Ota Janeček - Měsíc a země

Olej na sololitu, 33x20 cm. Signováno dole uprostřed Ota Janeček 87. Rámováno.

Stav: V krajích malba místy mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

49391. Měsíc a země
Dražba ukončena:01.10.2020 20:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč