Ota Janeček - Muž s ptáčkem

Serigrafie, 20x14 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1986. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

34765. Muž s ptáčkem
Dražba ukončena:19.09.2019 22:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč