Ota Janeček - Ptačí máma

Litografie, 25x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček 86. Pasparta.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

47065. Ptačí máma
Dražba ukončena:15.07.2020 22:52:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč