Ota Janeček - Půvabný akt

Linoryt, 19x12 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

34414. Půvabný akt
Dražba ukončena:18.09.2019 19:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč