Ota Janeček

34414. Půvabný akt

popis: Linoryt, 19x12 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč