Ota Janeček - Splynutí

Kombinovaná technika (ručně kolorovaná serigrafie), 41x30 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74547. Splynutí
Dražba ukončena:31.03.2022 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč