Ota Janeček - Dívka a měsíc

Olej na kartonu, 30x22 cm Signováno vlevo dole Ota Janeček Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96743. Dívka a měsíc
Dražba ukončena:29.06.2023 21:49:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč