Ota Janeček - Žena

Bronz, 67 cm bez podstavce, signováno Ota Janeček 5/7.

Pozn.: Novodobý odlitek. Patina v místě mírně poškozena.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

8864. Žena
Dražba ukončena:30.03.2017 18:38:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:42 000 Kč