Ota Janeček

38555. Ženský akt

popis: Linoryt. 40x23 cm. Signováno dole uprostřed Ota Janeček 1963. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč