J. Konečný - Dva párové obrazy - Kytice ve váze

Oleje na kartonu, oba 25x21 cm, oba signovány Konečný, rámovány, paspartovány, zaskleny.

3110. Dva párové obrazy - Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.11.2015 19:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč