Otakar Číla - Tetřevi

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole O. Číla 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
81273. Tetřevi
Dražba ukončena:28.07.2022 21:07:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč