Otakar Číla - Tetřívci

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole O. Číla. Rám.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

33660. Tetřívci
Dražba ukončena:26.06.2019 18:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč