Otakar Číla - Z Orientu

Olej na překližce, 21x17 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Autorská adjustace.

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

28733. Z Orientu
Dražba ukončena:27.02.2019 18:07:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč