Otakar Hájek - Podzimní les

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Ot. Hájek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - ?
Malíř, grafik. Po vyučení kovorytcem a zlatníkem studoval na UMPRUM v Praze u J. Schikanedera. Věnoval se malbě i grafice, působil jako učitel kreslení a dekorativní grafiky na odborné typografické škole. Vystavoval s SVU v Praze, v r. 1919 měl výstavu v belgickém Gentu.

61600. Podzimní les
Dražba ukončena:27.06.2021 20:06:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč