Otakar Hůrka

1784. Chalupa za rybníčkem

popis: Olej na překližce, 59x69 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

dražba ukončena: 28.01.2015 19:49:00

vyvolávací cena: 3 500 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč