Otakar Hůrka, Ferdiš Duša, Vladimír Silovský, Alois Moravec

56766. Konvolut 4 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 35x 32 cm do 25x23 cm. 3x signováno. 3x volný list, 1x pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 19 dnů, 8 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (22.02.2021 22:40:07) 7797