Otakar Hůrka - Z Posázaví - Podvečer

Olej na kartonu, 31x40 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

5371. Z Posázaví - Podvečer
Dražba ukončena:28.09.2016 20:36:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč