Otakar Hůrka - Procházka v údolí

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Nažehleno na druhotné plátno. Rám nový.

2323. Procházka v údolí
Dražba ukončena:27.05.2015 21:14:08
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč